produkter ikon Created with Sketch. Produkter
Ljusdesign
Referensprojekt
Lighting lease

 

Kontakta oss


KONTOR & UTSTÄLLNING

Cardi Belysningsspecialisten AB
Valhallavägen 8, 114 22 Stockholm

Telefon +46 8 442 94 00
Fax +46 8 612 81 12
E-post info@cardi.se

ÖPPETTIDER

Måndag - Torsdag 07.30 - 16.30 (Sommartid 1/5 - 31/8 stänger vi 16.00)
Fredag 07.30 - 15.00
Lunch 12.00 - 12.45

HITTA TILL OSS
 
Närmaste tunnelbanestation är Tekniska högskolan, därefter en promenad på 750 m.
Parkering finns på Valhallavägen, mittemot kontoret.
Endast företagsförsäljning.

Välkomna in!

Cardi
Valhallavägen 8
114 22 Stockholm

Medarbetare

 

Fredrik Lindeberg

VD

 Telefon: 08-442 94 00
Direkt: 08-442 94 00


fredrik.lindeberg@cardi.se

 
Fredrik Rudengren

PRODUKTCHEF

Telefon: 08-442 94 00
Direkt: 08-442 94 07


fredrik.rudengren@cardi.se


Peter Nilsson

 INKÖPSCHEF

Telefon: 08-442 94 00
Direkt: 08-442 94 11

peter.nilsson@cardi.se


Malin Thell

MARKNADSANSVARIG

 

Telefon: 08-442 94 00

Direkt: 08-442 94 01

 

malin.thell@cardi.se


Johan Berndt

 TEAM LEADER SÄLJ

 

Telefon: 08-442 94 00

Direkt: 08-442 94 16

 

johan.berndt@cardi.se

 
Klas Eriksson

 SÄLJARE

Telefon: 08-442 94 00
Direkt: 08-442 94 04


klas.eriksson@cardi.se


Anders Berg

 SÄLJARE

 

Telefon: 08-442 94 00

Mobil: 08-442 94 02

 

anders.berg@cardi.se


Peter Wranå

SÄLJARE


Telefon: 08-442 94 00

Direkt: 08-442 94 05

 

peter.wrana@cardi.se


Malin Laser

 SÄLJARE

Telefon: 08-442 94 00
Direkt: 08-442 94 15

malin.laser@cardi.se


Jonas Strömblad

 SÄLJARE

Region Syd

 

Telefon: 08-442 94 00

Direkt: 073-023 84 74

jonas.stromblad@cardi.se


Andreas Nyberg

SÄLJARE

Telefon: 08-442 94 00
Direkt: 08-442 94 08

andreas.nyberg@cardi.se


Matti Reiman

 TEAMLEADER LJUSDESIGN

 

Telefon: 08-442 94 00

Direkt: 08-442 94 13

matti.reiman@cardi.se


Christina Hellström

 LJUSDESIGNER

Telefon: 08-442 94 00
Direkt: 08-442 94 18

christina.hellstrom@cardi.se


 Jimmy Bryngelsson

 SÄLJSUPPORT / IT

Telefon: 08-442 94 00
Direkt: 08-442 94 14

jimmy.bryngelsson@cardi.se


William Larsson

 ORDER / OFFERT

Telefon: 08-442 94 00
Direkt: 08-442 94 10 

william.larsson@cardi.se 


Evelina Helt

ORDER / OFFERT

 

Telefon: 08-442 94 00

Direkt: 08-442 94 09

 

evelina.helt@cardi.se


Per Jagt
 

EKONOMICHEF

Telefon: 08-442 94 00
Direkt: 08-442 94 06

per.jagt@cardi.se

 

 

EKONOMI

 

Telefon: 08-442 94 00

Direkt: 08-442 94 17

 

ekonomi@cardi.se